فرآیند مهاجرت به پرتغال

 

آشنایی با فرهنگ پرتغال

 

کشور پرتغال برای زندگی چگونه است؟

بر اساس بررسی‌های انجام شده، در سال ۲۰۲۲، پرتغال رتبه سوم را در میان امن‌ترین کشورهای جهان و رتبه چهارم را در رده بندی جهانی صلح طلب‌ترین کشورهای جهان کسب نمود. میزان جرم و جنایت در پرتغال در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین است. بخش زیادی…

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۲
ادامه مطلب

دانستنیهای کشور پرتغال برای مهاجرت

اگر ۱۸۳ روز در سال در کشور پرتغال زندگی کنید، مقیم محسوب می‌شوید و مشمول مالیات هستید. کشور پرتغال مالیات بر درآمد یکسانی دارد، هر چه بیشتر درآمد داشته باشید، مالیات بیشتری پرداخت می‌کنید.

تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه مطلب

معرفی بهترین شهر پرتغال برای زندگی

تلاش‌های دولت پرتغال و تیم‌های تخصصی تحقیق و توسعه در این کشور، علاوه بر رشد استارتاپ‌های در صنعت گردشگری، جاذبه‌های توریستی و گردشگری بسیاری نیز در این کشور به وجود آمده که موجب افزایش گردشگران و مهاجران به این کشور شده است…

تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه مطلب

تحصیل در پرتغال

 

منتظر مطالب این بخش باشید...

 

 

یکی از بزرگترین کشور‌های اروپایی مهاجرپذیر، کشور پرتغال است. در این کشور، هزینه زندگی و تحصیل بسیار مقرون‌به‌صرفه و مناسب‌تر از اکثر کشورهای اروپایی است. همچنین، دانشگاه‌های این کشور در لیست بهترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفته‌اند. بنابراین، شما می‌توانید با هدف پیدا کردن شغل بهتر و تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها به پرتغال مهاجرت کنید. زندگی در هر یک از کشور‌های اروپایی مانند پرتغال با مزایایی همراه است؛ کیفیت بالای زندگی، سیستم آموزشی قوی، ثبات اقتصادی و سیاسی، هزینه اقامت مقرون‌به‌صرفه، نرخ پایین بیکاری و امکانات رفاهی و آموزشی متعدد باعث شده است که پرتغال به عنوان بهترین مقصد مهاجرتی شناخته شود. اگر قصد دریافت اقامت کاری و تحصیلی کشور پرتغال را دارید، به مدارکی احتیاج خواهید داشت؛ پاسپورت معتبر، گواهی عدم سوء‌پیشینه، نامه پذیرش دانشگاه، قرارداد استخدام، عکس و گواهی اثبات تمکن مالی جزو مهم‌ترین مدارک برای دریافت اقامت این کشور محسوب می‌شوند. با دریافت راهنمایی از کارشناسان امور مهاجرتی می‌توانید از لیست کامل مدارک لازم برای اخذ اقامت این کشور مطلع شوید.

علاقه‌مندان به مهاجرت به کشور‌های اروپایی می‌توانند اقامت دائم و موقت پرتغال را به دست آورند. از طریق سرمایه‌گذاری، کار، تمکن مالی، تحصیل و ازدواج می‌توانید ویزای کشور‌های خارجی را اخذ کنید. با توجه به علت مهاجرت و بازه زمانی اقامت، قادر به دریافت مجوز‌های اقامتی مختلف خواهید بود. در ابتدا می‌توانید اقامت موقت این کشور را به دست ‌آورید که به طور معمول ۱ تا ۳ سال است. پس از اقامت موقت قادر به دریافت اقامت دائم پرتغال خواهید بود. در وبلاگ النورا، اطلاعاتی جامع درباره پرتغال و انواع روش‌های اخذ اقامت این کشور برای علاقه‌مندان ارائه شده است. چنانچه اطلاعاتی درباره نحوه مهاجرت و اقامت این کشور ندارید، از شما می‌خواهیم که خواندن محتوای این وبلاگ را از دست ندهید. با خواندن این محتواها از جزئیات لازم درباره کشور پرتغال و روش‌های مهاجرتی مختلف آشنا می‌شوید.