کشور کانادا در چند دهه اخیر مقصد بسیار خوبی برای مهاجرت مردم دنیا بوده است. این کشور امکاناتی دارد که افراد را ترغیب می‌کند برای زندگی آن را انتخاب کنند. کشور کانادا این روزها در صدر کشورهای جهان از نظر اهمیت به تحصیل قرار دارد. این کشور سالانه مبالغ زیادی را برای آموزش و تحصیل اختصاص می‌دهد. همچنین بخش قابل توجه‌ای از جمعیت این کشور را مهاجرین تشکیل داده‌اند. زندگی در کنار ملیت‌های مختلف و تساهل میان همه‌ی آن‌ها در کانادا، فضای زندگی آرامی را برای افراد رقم می‌زند و تجربه خوبی را برای آن‌ها می‌سازد. کانادا همچنین مقصد خوبی برای اقلیت‌های قومی و مذهبی است. زیرا آن‌ها به راحتی می‌توانند در کنار یکدیگر زندگی کنند و قانون از آن‌ها حمایت می‌کند. طبیعت زیبا و امکانات شهروندی مهم اعم از بیمه‌های سلامت، از دیگر امکانات خوب این کشور به حساب می‌آید. اقتصاد این کشور با حضور متخصصان و نیروهای کاری که سالانه به آن مهاجرت می‌کنند، شکوفاست و امکان اشتغال به کار نیز در آن وجود دارد. همه این‌ها دلایلی است بر محبوبیت این کشور مهاجر پذیر. ما در ادامه قصد داریم انواع روش‌های دریافت اقامت این کشور را به اختصار توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

استارت آپ در کانادا
خود اشتغالی در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا و انواع ویزای سرمایه گذاری
اکسپرس اینتری کانادا

 

کشور کانادا سالانه ظرفیت‌های زیادی را برای تحصیل دانشجویان از سراسر دنیا در این کشور در نظر گرفته است. به دلیل امکانات خوبی که در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد، استقبال از این کشور بسیار زیاد است. دانشجویان طی دوره تحصیل نیز می‌توانند کار کنند و بخشی از هزینه‌های زندگی خود را تامین کنند. پس از فارغ‌التحصیلی اماکن این وجود دارد که شما بتوانید برای اقامت در این کشور اقدام کنید. البته این مورد قوانین خاص خود را دارد که باید به دقت آن را در نظر بگیرید.

 

اقامت از طریق اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری یکی از راه‌های سریع مهاجرت به کانادا است. اگر در زمینه‌ی خاصی متخصص هستید، اگر تجربه کاری و یا مهارت مناسب و سطح زبان مورد قبول این کشور را دارید، می‌توانید از این طریق برای دریافت اقامت اقدام کنید. ما در مقالات سایت به طور کامل درباره نحوه دریافت اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری سخن گفته‌ایم.

 

اقامت از طریق استارتاپ

اگر ایده ناب و بکری برای اجرا دارید و این ایده در سطح جهانی قابلیت اجرایی دارد، شاید بتوانید سرمایه‌گذاران کانادایی را متقاعد کنید که روی ایده شما سرمایه‌گذاری کنند. اقامت از طریق راه‌اندازی استارتاپ نیز یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت در این کشور است.

 

ویزای توریستی

ویزای توریستی این امکان را به شما می‌دهد که یک یا چندبار بتوانید وارد کشور کانادا شوید. این ویزا فرصت خوبی است تا شما بتوانید شرایط این کشور برای اقدامات بعدی خود را بسنجید.

 

ویزای حمایت خانوادگی

اگر فردی ویزای کانادا را داشته باشد، با وجود شرایطی می‌تواند همسر، فرزندان و والدین خود را به کانادا منتقل کند و برای آن‌ها ویزا تهیه کند.

 

ویزای تجاری کانادا

اگر مدیر و صاحب یک بیزینس هستید، می‌توانید با دریافت این ویزا به کانادا سفر کنید. به این صورت می‌توانید ارتباطات گوناگونی شکل دهید و کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

 

ویزای خود اشتغالی

این نوع ویزا شامل حال هنرمندان و ورزشکاران می‌شود. اگر آن‌ها حداقل دو سال سابقه کار در زمینه ورزشی و هنری داشته باشند و افتخارات مختلفی کسب کرده باشند، می‌توانند برای دریافت این نوع اقامت اقدام کنند.

به طور کلی باید بدانیم مهاجرت به هر کشوری سختی‌های خود را به همراه دارد. افراد باید اطلاعات دقیقی از شرایط و خواسته‌های زندگی خود داشته باشند و همچنین شرایط کشور مقصد را به خوبی بسنجند. ما در النورا در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرید.